Магазин brw.kiev.ua є офіційним магазином та представляє всю лінійку продукції виробництва польської фабрики Black Red White, ВМК-Україна, Гербор та ВМВ Холдiнг.


Кур'єр по Києву та області

Кур'єр по Києву та області

Доставка замовлень на суму до 8000 грн. – 400 грн.
Доставка замовлень на суму 8000 грн. та більше – БЕЗКОШТОВНО (виняток – оплата в кредит).
Доставка до під'їзду. По області додатково оплачується 25 гривень за 1 км від межі міста (дорожнього знаку).
Нова пошта – Склад

Нова пошта – Склад

Замовлення на меблі Гербор та ВМК (БРВ-Україна) на суму 8000 грн. та більше, а також матраци Matroluxe вартістю від 8000 грн відправляємо БЕЗКОШТОВНО на вантажні відділення Нової пошти у вашому місті (виняток – оплата в кредит).
Всі інші меблі, незалежно від суми замовлення, відправляємо за тарифами перевізника.
Замовлення до 3000 грн. відправляємо по 100% передоплаті.
Нова пошта – Адреса

Нова пошта – Адреса

Доставка кур'єром Нової пошти до під'їзду.
Замовлення на меблі Гербор та ВМК (БРВ-Україна) на суму 8000 грн. та більше – 800 грн (виняток – оплата в кредит). Матраци Matroluxe вартістю від 8000 грн – БЕЗКОШТОВНО (виняток - оплата в кредит).
Всі інші меблі, незалежно від суми замовлення, відправляємо за тарифами перевізника.

Важливо! Доставка замовлень Новою поштою здійснюється лише на вантажні відділення. Під час доставки Новою поштою ми дбаємо про те, щоб ваше замовлення було доставлене вам без пошкоджень. Саме тому ми робимо решетування вантажу. Обрешітка — це дерев'яний каркас, який приймає на себе всі ударні та вібраційні навантаження у процесі перевезення, вантажно-розвантажувальних робіт. Без неї можливість пошкодження вантажу близька до 100%. Цей тип упаковки коштує додаткових витрат, але він необхідний незалежно від ваги замовлення!


Зверніть увагу! Доставка кур'єром виконується до під'їзду, занесення меблів оплачується окремо, від занесення можна відмовитися та занести самостійно.


Вартість занесення меблів:

Вартість занесення меблів залежить від кількості товарів у замовленні, від суми та ваги замовлення:

  • в будинку з ліфтом – приблизно від 200 до 500 гривень за весь комплект (за умови, що меблі входять до ліфта), залежно від ваги;
  • в будинку без ліфта – приблизно від 200 гривень за 1 поверх, також залежить від кількості елементів та загальної ваги.
  • Точна вартість занесення меблів уточнюється при дзвінку менеджера.

При доставці ви отримаєте товарний чек, який необхідно зберігати весь гарантійний термін. Якщо меблі були замовлені організацією, то при доставці буде надано повний перелік документів відповідно до законодавства.


Якщо ви бажаєте замовити послугу збирання меблів, замовленої в нашому інтернет-магазині, заздалегідь повідомте про це нашому менеджеру.

Виникли питання, побажання чи претензії? Телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.