Фабрика ГЕРБОР

Фабрика "Гербор-холдінг" займає одне з провідних місць серед виробників корпусних меблі Східної Європи.

На підприємстві трудяться понад 1000 співробітників. Складські приміщення становлять понад 15 000 метрів квадратних. Продажі здійснюються у більш ніж  2000 меблевих салонах на території України та більш ніж 20 державах по всьому світу. 

Фабрикою "Гербор-холдінг" виготовляється найширший спектр корпусних меблів: дитячі меблі, вітальні, меблі для спалень, прихожих і т.д.

Виробництво великого масштабу дозволяє скоротити витрати і забезпечити низьці ціни на на наші меблі.

Впровадження сучасних технологій і використання продуманих рішень дає можливіть заводам працювати екологічно чисто, не допускаючи забруднення навколишнього середовища.

Продумуючи поєднання актуальниз трендів з новітніми розробками в дизайні, результат - функціональність і естетика одночасно. Всілякі набори та різноманітні модулі дозволяють вільно розставляти і компонувати меблі в індивідуальні композиції. 

Фабрика піклується про здоров'я покупців, які надають нам довіру, купуючи продукцію нашого виробництва. Всі матеріали,використувані в технологічному процесі, екологічно чисті і нешкідливі для здоров'я людини. 

Меблева продукція повністю сертифікована і відповідає загальновизнаним стандартам і нормам. Багаторічний досвід у виробнитві та торгівлі, ретельний контроль - це компоненти , що забезпечують високу якість наших продуктів та послуг.

ГЕРБОР каталог