Класика та сучасність у вітальні TORIN BRW

Колекція TORIN польської фабрики BRW самодостатнього виразного відтінку дуб ріббек коричневий вдало поєднує декілька стилів в своєму дизайні. Складений з будь-яких елементів Торін гарнітур надасть кімнаті бажаного тепла і затишку, адже атмосфера вітальні залежить від загального колірного оформлення приміщення і, звичайно ж, від відтінків і стилістики встановлених у ній меблів.

Фото меблів для вітальні TORIN BRW
Меблі для вітальні TORIN BRW

Серія меблів для створення свого унікального комплекту складається з двох видів комодів та вітрин, полиці, шафи, тумби ТБ та стелажу для книг. Потовщені топи та боковини, вбудована горизонтальна підсвітка декоративних рифлених планок кольору дуб венге магія у верхній частині модулів створюють гармонійний ансамбль елементів у будь-якому їх поєднанні. Підкреслити красу предметів, розташованих за дверима вітрин, можна встановленням внутрішньої підсвітки у вигляді додаткової опції. Фасади із ДСП з елементами МДФ обладнані стильними металевими ручками. Система плавного закривання дверей та шухляд забеспечить наздвичайний комфорт щоденного користування меблями Торін.

В меблях для вітальні TORIN BRW ефектно сполучаються елементи сучасного, класичного та скандинавського стилів, що задає особливий настрій приміщенню і зберігатиме колекцію актуальною впродовж багатьох років незалежно від модних тенденцій.