Колекція FRIJA BRW: особлива атмосфера у вашій спальні

Меблі FRIJA BRW наповнять вашу спальню особливим настроєм і забезпечать комфортний відпочинок ідеально поєднуючи простоту форм та високу функціональність. Особливий теплий відтінок топів дуб артизан ніжно доповнює світлі поверхні кольору сосна андерсен біла, створюючи захоплюючий, але водночас ненав'язливий дует.

Фото меблів для спальні FRIJA BRW
Меблі для спальні FRIJA BRW

Читать далее →

Колекція FRIJA BRW зачаровує з першого погляду. Чорні круглі металеві ручки додають нотку елегантності та контрастності до загального образу меблів. Фірмові петлі та напрямні з тихим плавним закриттям дарують легкість у використанні, не заважаючи вашому спокою.

Центром колекції є двоспальні ліжка з ортопедичними основами на газових підйомниках, які забезпечують додатковий простір для зберігання і зручний доступ до нього. Високі декоровані узголів'я ліжок не тільки додають шарму та елегантності, а й забезпечують захист стіни від забруднень та утримують подушки на своєму місці.

Фото ручок меблів для спальні FRIJA BRW
Ручки меблів для спальні FRIJA BRW

Меблі FRIJA BRW мають в складі два варіанти шаф для одягу, що дозволяють легко організовувати простір спальні. Ваші речі знайдуть своє місце, а спальня завжди буде виглядати охайно і стильно.

Колекція Фрія БРВ - це не просто набір меблів, а шлях до створення неповторної атмосфери в вашій спальні. Комбінування різних модулів дозволить з легкістю втілити свої задуми і створити ідеальний інтер'єр, що відображатиме ваш чудовий смак.