Ліжка ALAMEDA BRW з підсвіткою узголів'я

Колекція меблів ALAMEDA польської фабрики BRW має в лінійці три варіанти двоспального ліжка з підсвіткою узголів'я для різних задач при оформленні спальні: основна модель з ортопедичними ламелями в комплекті шириною 160 см та ліжка з підйомним механізмом для доступу до білизняної ніші шириною спального місця 140 і 160 см.

Фото двоспального ліжка з підйомним механізмом ALAMEDA BRW
Двоспальне ліжко з підйомним механізмом ALAMEDA BRW

Колірне оформлення в сполученні білий глянець та дуб Вестмінстер якнайкраще підкреслює ефектну підсвітку, що кріпиться по верхній лінії узголів'я ліжок та є оригінальною заміною класичного бра чи нічника на приліжковій тумбі.

Фото двоспального ліжка з підйомним механізмом ALAMEDA BRW
Двоспальне ліжко з підйомним механізмом ALAMEDA BRW

Двоспальні ліжка меблевої серії ALAMEDA від польської фабрики Black Red White - це ідеальний вибір для тих, хто прагне поєднати сучасний дизайн, комфорт та функціональність у своїй спальні. Від класичного варіанту з ортопедичними ламелями до інноваційного ліжка з підйомним механізмом, ці моделі пропонують широкий спектр можливостей для оптимізації вашого простору та створення затишного атмосферного середовища. Незалежно від обраного варіанту, ліжка вразять вас своєю якістю, стильним дизайном та можливостями для персоналізації, допомагаючи зробити вашу спальню справді особливою.