Меблеві стінки РЕБЕКА ГЕРБОР для невеличких віталень

Меблеві стінки РЕБЕКА фабрики Гербор пропонують бездоганну гармонію кольорів і стилю. Завдяки поєднанню двох кольорів - дуб артизан та німфея альба - ці сучасні комплекти гармонійно доповнять будь-який інтер'єр і стануть чудовим акцентом в вашій вітальні. Відрізняються між собою загальною шириною за рахунок різних за розмірами телевізійних тумб для легкого підбору під задачі оформлення інтер'єру вашої кімнати. Вони не тільки дозволяють організувати функціональну зону для телевізора та впорядкувати необхідні дрібниці, але й візуально розширюють простір.

Фото меблевого комплекту РЕБЕКА ГЕРБОР
Меблі для вітальні РЕБЕКА ГЕРБОР


Зовнішній вигляд – це не єдина перевага стінок Ребека. Вони виготовлені з високоякісної ламінованої ДСП, що забезпечує довговічність та стійкість до механічних пошкоджень. Комплектуючі також вражають своєю якістю: дверні петлі SLIDE-ON Hettich забезпечують легке та плавне відкривання і закривання дверей, кулькові напрямні повного висування Hafele гарантують комфортне використання шухляд, а система відкривання без ручок Push to Open Magnet Hettich надає комплектам сучасний мінімалістичний вигляд.

Фото тумби меблевого комплекту РЕБЕКА ГЕРБОР
Тумба меблів для вітальні РЕБЕКА ГЕРБОР

Стінки продаються у комплекті, що робить їх ідеальним вибором для тих, хто шукає готове рішення для своєї вітальні. Кожен елемент добре продуманий і підібраний для забеспечення максимальної функціональності. Ви отримуєте не тільки зручність і практичність, але й естетичне задоволення від володіння таким елегантним меблевим набором.

Фото меблевого комплекту РЕБЕКА ПЮС ГЕРБОР
Меблі для вітальні РЕБЕКА ПЛЮС ГЕРБОР

Максимально використовуйте доступний простір в своїй вітальні для затишної і стильної обстановки, насолоджуйтесь комфортом, функціональністю та елегантністю з меблевими стінками ГЕРБОР РЕБЕКА .