Меблі для спальні в світлих тонах ЛАЄР Гербор

15 травня 2023
Меблі BRW (БРВ) Гербор

Модульна спальня Лайер від української меблевої фабрики Гербор - це відмінний вибір для різних типів приміщень. Незалежно від того, чи ви маєте велику спальню або невелику кімнату, ця спальня прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр. Конструкції модулів дозволяють встановлювати меблі адаптивно до вашого простору, створюючи комфортну та функціональну зону для відпочинку і сну.

Фото спальні Лаєр Гербор в кольорі венге магія / ясен сніжний
Спальня Лаєр Гербор в кольорі венге магія / ясен сніжний

Колекція Лайер представлена в двох варіантах кольорів, які приваблюють своєю натуральністю. Перший варіант – "дуб сонома трюфель / дуб сан-ремо світлий" – поєднує темний та світлий дубові відтінки. Цей м'який контраст створює гармонійну колірну гру і додає спальні елегантності. Другий варіант - "венге магія / ясен сніжний" - поєднує темні смуги з чистотою й свіжістю ясену майже білого кольору. Ця комбінація формує більш виразний контраст, надаючи приміщенню графічності та модерновості.

Фото спальні Лаєр Гербор в кольорі дуб сонома трюфель / дуб сан-ремо світлий
Спальня Лаєр Гербор в кольорі дуб сонома трюфель / дуб сан-ремо світлий

Оскільки кольори меблів до спальні Лайер Гербор відносно нейтральні, ви маєте великий вибір, що стосується поєднання їх з іншими відтінками в кімнаті. Можете додати яскраві акценти за допомогою подушок, килимків або покривал, або ж створити спокійну атмосферу, наповнюючи спальню декором сірого, бежевого або білого кольору.