Меблі для вітальні PATRAS BRW: приємне відчуття дому

30 жовтня 2023
Меблі BRW (БРВ) Гербор

Меблева колекція PATRAS польської фабрики Black Red White занурює у світ класичного стилю, де елегантність поєднується з функціональністю. Ця модульна система втілює усталені традиції меблевого виробництва і вражає своєю розкішшю та якістю виконання. Вітальня з такими меблями  буде затишною і ніколи не втратить актуальності.

Фото меблів для вітальні PATRAS BRW
Вітальня PATRAS BRW

Читать далее →

Насичений відтінок поверхонь дуб квітень з виразним малюнком деревини вдало підкреслений стилізованими металевими ручками-кільцями кольору античне срібло, що робить меблі Патрас ще більш привабливими для шанувальників класики.

Фото меблів для вітальні PATRAS BRW
Меблі для вітальні PATRAS BRW

Система тихого закриття та кулькові напрямні часткового висунення гарантують плавне і безшумне закривання дверей та шухляд, забезпечуючи комфортне використання меблів. Чудовий бонус в опції – вбудована підсвітка для буфету та вітрин. Вона створює неповторну атмосферу у вітальні, підкреслюючи красу меблів, і дозволяє регулювати інтенсивність світла в кімнаті за бажанням.

Фото фасадів меблів для вітальні PATRAS BRW
Фасади меблів для вітальні PATRAS BRW

Колекція PATRAS має у складі готовий комплект для вітальні з тумби під телевізор, полиці, комоду і стелажу та може доповнюватися буфетом, вітринами та шафами для створення інтер'єру, даруючого це тепле, приємне відчуття дому.