Мікс класики та інновацій в колекції меблів OSTIA BRW

19 лютого 2021
Меблі BRW (БРВ) Гербор

Дуже часто консервативне уявлення про ідеальні меблі не дозволяє довіритися сучасним матеріалам та віянням меблевої моди. Модульна система для вітальні та спальні OSTIA BRW польської фабрики Black Red White демонструє переваги нових технологій і одночасно додає інтер’єру солідності подібно класичним гарнітурам.

Фото вітальні OSTIA BRW
Вітальня OSTIA BRW

Меблі Остія БРВ виконані у сполученні відтінків «дуб артізан / дуб чорний». Фасади МДФ з незвичайним малюнком дерева, масивні потовщені бокові стінки корпусу та чорні глянцеві основи вирізняють меблі Остія серед інших. Для вітрин використане тоноване загартоване скло Antisol коричневого кольору. Ручки – алюмінієві з чорним матовим покриттям.

Фото меблів OSTIA BRW
Меблі OSTIA BRW

Підсилюють ефектність фасадів декоративні планки відтінку чорний дуб, що нагадують обпалену дошку, акцентовані тонкою смужкою енергозберігаючої підсвітки. Зручність експлуатації забезпечує система плавного та безшумного закривання фасадів. В шухлядах використовуються направляючі повного висування.

Комбінації сучасних меблів Ostia BRW дозволяють створити затишну вітальню чи спальню, не поступаючись аналогічним комплектам в класичному стилі.