Незвично і неймовірно затишно: графітові меблі до спальні LOCARNO BRW

1 вересня 2023
Меблі BRW (БРВ) Гербор

Графітові меблі LOCARNO BRW з топами теплого деревного відтінку дуб артизан – незвичний варіант саме для спальні, цим він і приваблює: матові темні поверхні пом'якшують, приглушують інші кольори, додаючи кімнаті бажаного затишку.

Фото меблів для спальні LOCARNO BRW
Меблі для спальні LOCARNO BRW

Читать далее →

П'ятидверна шафа - невід'ємна частина спальні. Вона елегантно виглядає і має велику кількість функціональних можливостей. Три закритих відділення з полицями та штангами для вішалок дозволяють зручно організувати ваш одяг та аксесуари. Високі дзеркала на дверях шафи візуально розширюють простір та допомагають при зміні одягу.

Фото спальні LOCARNO BRW
Меблі для спальні LOCARNO BRW

Велике ліжко з двома місткими білизняними ящиками з боків має високе зручне узголів'я. Ортопедичні ламелі в комплекті забезпечують найвищий рівень комфорту і підтримки для вашого приємного сну. Для зручності відкривання та закривання дверей і шухляд колекції використовуються стильні чорні ручки. Фірмові дверні петлі та роликові напрямні гарантують плавність руху та довгий термін служби.

Колекція Локарно БРВ - практичні рішення для зберігання і, водночас, незвичний та неймовірно затишний інтер'єр темних відтінків, що заспокоює і налаштовує на добрий лад.