Оригінальна міні-стінка під телевізор ЄВА ГЕРБОР

Тенденції меблевого дизайну беруть курс на мінімалізм та функціональність. Однак це не означає, що ми повинні відмовлятися від елегантності та незвичайного оформлення кімнат. Меблі в стилі мінімалізм можуть бути неординарними і при цьому відмінно вписуватися в сучасний інтер'єр. Саме такою є стінка ЄВА від української фабрики Гербор. Ідеально підходить для невеликого простору, має незвичний вигляд і дуже практична.

Фото меблевого комплекту ЄВА ГЕРБОР
Міні-стінка під телевізор ЄВА ГЕРБОР


Стінка виробляється з якісної ламінованої ДСП товщиною 22 мм у сполученні відтінків німфея альба / дуб ансберг темний та складається з тумби під телевізор, відкритого низького стелажу з двома полицями, розташованого в ніші тумби ТВ та відкритого високого стелажу з трьома полицями.

Мінімалістичний дизайн комплекту Єва вдало поєднується з його функціональністю. Ви можете розмістити не тільки телевізор і необхідні електронні пристрої, але й зберегти порядок в інтер'єрі завдяки полицям для книг, рослин, сувенірів та інших предметів декору, створюючи унікальний стиль свого простору.

Фото деталей меблевого комплекту ЄВА ГЕРБОР
Деталі стінки в зал ЄВА ГЕРБОР

Стінка Єва Гербор – це чудовий приклад незвичайного та ефектного мінімалістичного дизайну. Саме такі меблі обирають для сучасних інтер'єрів, де на першому місці порядок, стиль і комфорт.