Оригінальна міні-стінка під телевізор ЄВА ГЕРБОР

13 жовтня 2023
Меблі BRW (БРВ) Гербор

Тенденції меблевого дизайну беруть курс на мінімалізм та функціональність. Однак це не означає, що ми повинні відмовлятися від елегантності та незвичайного оформлення кімнат. Меблі в стилі мінімалізм можуть бути неординарними і при цьому відмінно вписуватися в сучасний інтер'єр. Саме такою є стінка ЄВА від української фабрики Гербор. Ідеально підходить для невеликого простору, має незвичний вигляд і дуже практична.

Фото меблевого комплекту ЄВА ГЕРБОР
Міні-стінка під телевізор ЄВА ГЕРБОР


Стінка виробляється з якісної ламінованої ДСП товщиною 22 мм у сполученні відтінків німфея альба / дуб ансберг темний та складається з тумби під телевізор, відкритого низького стелажу з двома полицями, розташованого в ніші тумби ТВ та відкритого високого стелажу з трьома полицями.

Мінімалістичний дизайн комплекту Єва вдало поєднується з його функціональністю. Ви можете розмістити не тільки телевізор і необхідні електронні пристрої, але й зберегти порядок в інтер'єрі завдяки полицям для книг, рослин, сувенірів та інших предметів декору, створюючи унікальний стиль свого простору.

Фото деталей меблевого комплекту ЄВА ГЕРБОР
Деталі стінки в зал ЄВА ГЕРБОР

Стінка Єва Гербор – це чудовий приклад незвичайного та ефектного мінімалістичного дизайну. Саме такі меблі обирають для сучасних інтер'єрів, де на першому місці порядок, стиль і комфорт.