Стильно, модно, молодіжно: меблі в підліткову WESTON BRW

Зазираєте до дитячої кімнати і знову псується настрій: купи одягу та книжок, незліченна кількість дрібниць лежить рівним шаром на всіх поверхнях... А якщо книжки організувати за допомогою стеллажу, спортивну форму з аксесуарами розвісити у шафі, дрібниці розкласти в комоді. Кожній речі визначити своє місце – і з безладом буде покінчено назавжди. Як доречно польська фабрика Black Red White випустила нову модульну систему WESTON!

Фото дитячої WESTON BRW
Дитяча WESTON BRW

Навіть не сумнівайтесь – ваш підліток буде в захваті від супермодного поєднання темно-сірого відтінку деталей матера з неймовірно стильним строкатим асиметричним деревним малюнком фасадів сосна old style.

Фото дитячої WESTON BRW: вигляд зверху
Дитяча WESTON BRW: вигляд зверху

Потовщені топи та боковини, масивні ручки в стилі loft, безліч полиць, містких відділень сподобаються хлопцю чи дівчині, що слідкує за модою. А як виглядатимуть нові меблі в якості фону таких популярних зараз відеорозмов або роликів для влогу!

Фото дитячої WESTON BRW
Дитяча WESTON BRW

Спальне місце ліжка з міцними ортопедичними ламелями стандартне – 90х200 см, а отже можна залишити для нього звичний матрац дитини чи підібрати новий такого ж розміру. Фірмові напрямні та петлі забеспечують високий рівень комфорту при щоденному використанні дверей та шухляд.

В будь-якій комбінації елементи модульної системи WESTON для підліткової створять затишне середовище, сприятливе для навчання та відпочинку.