Стильний асиметричний лофт: БЕРІЛ ВМВ

Стиль лофт тримає топові позиції в трендах оформлення сучасних інтер'єрів. Колекція меблів для вітальні БЕРІЛ української фабрики VMV – яскравий уособлювач його актуальних направлень: асиметрія деталей та технологічність. Графітова база розбавлена деревними акцентами відтінку дуб кам'яний, які формують геометричні форми асиметричного розташування.

Фото меблів для вітальні БЕРІЛ ВМВ
Меблі для вітальні BERIL VMV

Зручний мінімалістичний акцент: модулі Беріл відкриваються без ручок за допомогою системи PUSH-CLICK легким натисканням на фасад. Поверхні з якісної ДСП легкі в догляді. Фірмові петлі Hafele та напрямні повного висуву дозволять насолоджуватися якісною роботою дверей та шухляд серії щодня довгі роки.

Фото наповнення меблів для вітальні БЕРІЛ ВМВ
Наповнення меблів для вітальні BERIL VMV

Меблі для вітальні Beril VMV / Беріл ВМВ чудово виглядатимуть як в світлих, так і в темних залах, в залежності від того, якого ефекту потрібно досягти. Темні меблі на темному фоні дадуть затишок та камерність, на світлому - певну строгість, особливий настрій, приємний контраст – тож можна впевнено застосовувати їх для реалізації ваших найсміливіших задумів.