Сучасна спальня САРА Гербор в трьох варіантах кольору

16 січня 2023
Меблі BRW (БРВ) Гербор

Приміщення спальні маленьке? Чим менше меблів в ній буде розміщено, тим просторнішою вона видаватиметься. Наприклад, сучасна елегантна колекція меблів для дому Сара Гербор має комплект, що складається з найнеобхіднішого і залишить бажаний вільний простір в невеликій кімнаті.

Фото спальні Сара Гербор в кольорі дуб сонома / німфея альба
Спальня Сара Гербор в кольорі дуб сонома / німфея альба

До складу входить двоспальне ліжко (каркас) з можливістю додатко замовити ортопедичні ламелі, дві зручні приліжкові тумби та підлогове дзеркало в повний зріст. Необхідно буде тільки обрати матрац розміром 160х200 см з необхідним наповненням.

Фото спальні Сара Гербор
Спальня Сара Гербор: варіанти відтінків

Виготовляється з ДСП високої якості в трьох варіантах сполучень відтінків: «сосна канйон / дуб сонома трюфель», «дуб сонома / антрацит» та «дуб сонома / німфея альба». Для відкривання використовуються видовжені ручки, які підкреслюють строгу геометрію форм. Високе узголів'я та дзеркало прикрашенi декоративними планками контрастного кольору. Фірмові напрямні шухляд підвищують комфорт щоденного користування меблями Сара.

Завдяки неперевершеній палітрі колірних комбінацій та своєму дизайну комплект Сара Гербор пасуватиме до будь-якого колірного оформлення вашої спальні.