TETRIX BRW – ліжко як у Джеймса Бонда!

Якщо б Джеймс Бонд в пошуках ідеально зручного та технологічного ліжка опинився б в меблевому салоні польської фабрики Black Red White, то, однозначно, обрав би саме TETRIX – ліжко з м'яким узголів'ям, полицею з вбудованою підсвіткою, USB-роз'ємами для заряджання електроніки та підйомним механізмом, що відкриває доступ до величезної ніші для зберігання важливих речей агента, захованих в постільній білизні.

Фото ліжка TETRIX з полицею, м'яким узголів'ям та підйомним механізмом BRW
Ліжко TETRIX з полицею, м'яким узголів'ям та підйомним механізмом BRW

Двоспальне ліжко Тетрікс з якісної ДСП виробляється в трьох варіантах відтінків на вибір: дуб сонома, дуб вотан та білий глянець. М'які накладки для узголів'я можуть бути сірого (Inari 91 Grey), синього (Solo 263 Blue) або чорного (Solar 99 Black) кольору.

Фото механізму ліжка TETRIX з полицею, м'яким узголів'ям та підйомним механізмом BRW
Механізм ліжка TETRIX з полицею, м'яким узголів'ям та підйомним механізмом BRW

Ніша під надійним підйомним механізмом для міцності каркасу та зручності користування розділена перегородкою на дві частини. Підсвітка узголів'я, прихована в його бічних частинах, дає м'яке світло замість нічників. Вузька поличка зверху допоможе розташувати прилади для заряджання через USB. Під размір спального місця 160 х 200 см легко підібрати необхідний за наповненням матрац.

Фото підсвітки ліжка TETRIX з полицею, м'яким узголів'ям та підйомним механізмом BRW
Підсвітка ліжка TETRIX з полицею, м'яким узголів'ям та підйомним механізмом BRW

Ліжка з іншими розмірами спального місця та варіантами комплектації корисними доповненнями можна обрати в повній колекції TETRIX BRW для спальні та забеспечити себе максимальним комфортом, адже все необхідне буде під рукою.