Триколірний лофт для вітальні та кабінету ПАЛМОР ВМВ

Стильна триколірна колекція меблів для вітальні та кабінету ПАЛМОР української фабрики VMV – свіжий подих для шанувальників лофт дизайнів, адже виконана не в звичних деревних відтінках з додаванням чорного або графіту. Вся увага прикута до урочисто білих фасадів, відсутній ризик зробити приміщення занадто темним і при цьому використано класичне поєднання дерева та металу з темним покриттям.

Фото меблів для вітальні та кабінету ПАЛМОР ВМВ
Меблі для вітальні та кабінету PALMOR VMV

Доречні також елементи мінімалізму: модулі Палмор відкриваються без ручок за допомогою фрезерування на фасадах з темними підкладками, які додають глибини та ообливого характеру. У шухляд, що розташовані під стільницями, підкладки білі – така асиметрія теж виглядає цікаво та оригінально.

Фото меблів для вітальні та кабінету ПАЛМОР ВМВ
Вітальня PALMOR VMV

За поверхнями з якісної ДСП дуже легко доглядати. Фірмові петлі Hafele та напрямні повного висуву дозволять насолоджуватися якісною роботою дверей та шухляд меблів щодня довгі роки.

Меблі для вітальні та кабінету Palmor VMV / Палмор ВМВ рекомендовані до використання у сучасних дизайнах приміщень адже вирішують одразу декілька важливих питань: нівелювання невеликих розмірів чи недостатнього освітлення та необхідність у візуальному відокремленні функціональних зон у кімнаті.