Вдалий мікс класики та стилю сканді в дитячій БЕЛЬ ВМВ

Дитяча кімната БЕЛЬ української фабрики VMV білого кольору з дерев'яними деталями - універсальне рішення, що поєднує в своєму оформленні класику 50-х років та скандинавські акценти.

Фото меблів для дитячої Belle ВМВ
Меблі для дитячої BELLE VMV

Склад комплекту підібрано для максимального комфорту дитини під час навчання та розваг: є шафа, ліжко з ортопедичною основою, комод, полиця, стелаж і письмовий стіл. Для безпечного користування шафою і стелажем передбачене їх кріплення до стіни. Дверні петлі Hafele та кулькові напрямні повного висування шухляд – надійні та тривкі.

Не варто непокоїтися з приводу того, що за білими меблями важко доглядати: якісні матеріали поверхонь стійкі до багаторазових обробок, а високі ніжки дозволяють легко наводити чистоту на підлозі. Більше того, дизайн Бель довго залишатиметься актуальним і згодом кімнату буде дуже просто переобладнати в підліткову всього тільки замінивши дитячий матрац ліжка розмірами 120x200 см на дорослий.

Фото деталей меблів для дитячої Belle ВМВ
Деталі меблів для дитячої BELLE VMV

Якщо кімната вашої дитини достатньо велика комплект можна доповнити ще декількома елементами з повної колекції меблів для дому Belle VMV / Бель ВМВ.