Вітальня HESEN BRW: ефектність та відчутний комфорт

17 червня 2023
Меблі BRW (БРВ) Гербор

Ефектна вітальня HESEN BRW з великої колекції меблів для дому польської фабрики BRW подобається не тільки своїм неперевершеним дизайном, але і високою якістю використовуваних матеріалів та фурнітури, завдяки чому комфорт під час користування меблями колекції особливо відчутний.

Фото вітальні HESEN BRW
Вітальня HESEN BRW (графіт / дуб артизан)

В колекції є готовий комплект, що складається з тумби ТВ, полиці, буфету і вітрини з підсвіткою та журнального столика – оптимальний набір для меблювання кімнати будь-якого розміру. ДСП з захисним ламінатом на робочих поверхнях гарантує довговічність і збереження первісного вигляду стільниць. Для відкривання дверей та шухляд застосовуються мінімалістичні круглі ручки. Комбінація відтінків «графіт / дуб артизан» модулів дозволить доповнювати меблі стилю лофт інших серій від фабрики Black Red White.

Фото меблів для вітальні HESEN BRW
Меблі для вітальні HESEN BRW (графіт / дуб артизан)

Меблі для вітальні HESEN BRW поєднують в собі неперевершену красу, високу якість і комфорт експлуатації. Вони створять гармонійну атмосферу в вашій вітальні і стануть центром збереження ваших найкращих спогадів та зустрічей з близькими людьми.