Вишукані меблі для вітальні КАРІНА Гербор в двох варіантах кольорів

Сучасні мінімалістичні меблі для вітальні Каріна Гербор з класичними акцентами у вигляді акуратних ручок та плавних ліній мають в асортименті чудовий комплект для меблювання середніх та невеликих приміщень, який не тільки збереже багато вільного простору, але і створить ілюзію додаткового завдяки світлим кольорам та стильному ненав'язливому контрасту.

Фото меблів до вітальні Каріна Гербор
Меблі для вітальні Каріна Гербор

До складу входить висока вітрина з двома шухлядками, тумба під телевізор, полиця для навішування на стіну та асиметрична тумба-стелаж із закритим та відкритими відділеннями. В шухлядах застосовуються кулькові напрямні повного висування HAFELE, в дверях – навісні петлі HETTICH.

Фото вітальні Каріна Гербор
Меблі для вітальні Каріна Гербор в двох варіантах кольорів

Виготовляється з ламінованої ДСП високої якості в двох варіантах сполучень відтінків: «німфеа альба / дуб сонома трюфель» та «попелястий / антрацит». Для відкривання використовуються точкові металеві ручки SIRO у фактурі античного срібла. Скруглені фрезеровані форми у фасадах пом'якшують естетичний вигляд, а високі ніжки надають виробам візуальної легкості.

Завдяки вдало підібраним варіантам колірних комбінацій та своєму елегантному оформленню меблі Каріна Гербор по-справжньому прикрасять вашу вітальню та наповнять приємним відчуттям дому.