Великі ліжка для маленьких кімнат: BED CONCEPT Lenart

8 червня 2023
Меблі BRW (БРВ) Гербор

Дилема вибору між збереженням вільного простору в маленькій кімнаті та розміщенням великого зручного ліжка для комфортного відпочинку і сну на ортопедичному матраці замість гостьових варіантів вирішена раз і назавжди: ліжка-трансформери BED CONCEPT польської фабрики Lenart, створені на основі розробок передових технологів та дизайнерів – сучасна повноцінна альтернатива звичайним ліжкам, що під час розкладання модифікують і призначення кімнати, в якій встановлені: хіба не диво, що тепер ви самі можете вирішувати, коли спальня буде вітальнею і навпаки!

Фото меблів BED CONCEPT LENART
Меблі для спальні та вітальні BED CONCEPT LENART

Меблі BED CONCEPT дуже зручні у використанні. Ліжко-стінка розкладається простим натисканням на клапан та плавним опусканням основи донизу – механізм працює плавно і легко, ви без додаткових зусиль просто задаєте йому направлення. Складання відбувається таким самим способом: підіймаєте ліжко разом з постільною білизною, скріпленою спеціальними ременями, у вертикальне положення, а пневматика візьме на себе усю важку роботу по зворотній трансформації спального місця в меблеву стінку і запобігатиме випадковому розкладанню.

Фото меблів BED CONCEPT LENART
Технології ліжка-стінки BED CONCEPT LENART

Ліжко сконструйоване таким чином, щоб його використання було безпечним для всіх членів сім'ї, що підтверджує сертифікат TUV. Має посилений корпус, що кріпиться до стіни, металевий каркас, міцну опору, інтегровану з передньою частиною меблів та спеціальний стабілізатор, що утримує матрац від небажаного зміщення – таке поєднання робить конструкцію безпечною, надійною та довговічною навіть при достатньо активному використанні.

Фото меблів BED CONCEPT LENART
Внутрішні книжкові полиці ліжок BED CONCEPT LENART

Характеристики меблів вражають: сучасний мінімалістичний адаптивний дизайн, якісні матеріали, стійкі до пошкоджень, впливу вологи та температурних коливань, декілька варіантів універсальних відтінків – білий матовий, білий / білий глянсовий, сірий матовий та дуб артизан, геометричні форми, фасади без ручок, зручні полиці на внутрішніх стінках, додаткові опції у вигляді led-підсвітки стрічками, вертикальними смугами або гнучкими лампами із вбудованими USB-роз'ємами.

Фото меблів BED CONCEPT LENART
Вертикальний та горизонтальний варіанти ліжок-трансформерів BED CONCEPT LENART

Великий вибір розмірів ліжок Lenart, їх вертикальні та горизонтальні варіанти полегшують вирішення практично будь-якої інтер’єрної задачі. Вертикальне ліжко адаптоване під матраци шириною від 90 до 180 см, горизонтальне – для ширини матраців 90 - 160 см. Матрац у комплект не входить. Рекомендована висота матраца становить 20 см, інакше у ліжка можуть виникнути труднощі зі складанням.

Для того, щоб гармонійно інтегрувати таку конструкцію в обстановку приміщення або створити унікальний меблевий комплект колекція пропонує додаткові модулі: стелажі для вертикальної стінки, надставки для горизонтального варіанту ліжка, книжкові шафи з шухлядою і навіть дивани, які легко комбінувати завдяки єдиному стилю та колірному оформленню.

Фото меблів BED CONCEPT LENART
Комплект для вітальні та спальні з підйомим ліжком BED CONCEPT LENART в кольорі дуб артизан

Складане ліжко-стінка колекції BED CONCEPT буде незамінним помічником в кімнатах, що постійно, або час від часу поєднують у собі функцію вітальні та спальні, в невеличких дитячих та гостьових кімнатах, а також стануть джерелом свіжих оригінальних ідей оформлення інтер’єру.